Fotoksiążki i albumy

Nowoczesny album zdjęciowy w formie fotoksiążki. Nowe możliwości prezentacji zdjęć na całych stronach albumu ! Nieograniczone możliwości graficzne, dowolne tło, efekty i obramowanie każdego zdjęcia. Super estetyczna i atrakcyjna forma prezentacja Twoich zdjęć.

fotografia-slubna-gorlice-gorlice-fotoksiazkiWszystkie rozkładówki wywoływane są na minilabie - nasze laboratorium dysponuje jednymi z najbardziej docenianych minilabów Noritsu LPS-24PRO i QSS3701, docenianych głównie za najwyższą jakość wywoływanych zdjęć. Rozkładówki do fotoksiążki wywołujemy na papierach FUJI i Kodak, dodatkowo do wyboru mamy trzy rożne powierzchnie SILK, MAT i PEARL.

Zdjęcie przygotowane na rozkładówkach fotoksiążki, w ostatnim etapie trafiają w naszej firmie na introligatornie gdzie składany jest blok fotoalbumu a następnie całość oprawiana jest w jedną z wielu dostępnych w naszej ofercie okładek.

Dopełnieniem fotoksiążki może być solidne pudełko które stanowić może również element ozdobny a w naszej szerokiej ofercie znajdą Państwo również etui na CD/DVD z materiałów w które są oprawiane fotoalbumy.

Obejrzyj przykładową fotoksiążkę:
Fotoksiążki i albumy Gorlice, Nowy Sącz, Krynica, Kraków, Tarnów, Jasło, Krosno

Tagi: Fotograf Piwniczna, Fotografia ślubna Piwniczna, Fotograf na ślub Piwniczna, Fotograf na wesele Piwniczna
do_gory